Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ЛАКОФАРБОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ДЕКОРАТИВНОГО ОЗДОБЛЕННЯ ДЕРЕВИНИ ТМ BELINKA (БІЛИНКА)

Концерн Belinka заснований в 1948 в передмісті Любляни Подгориця, недалеко від району Шентякоб. Спочатку завод виробляв перекис водню, універсальний відбілювач, а в 60-х роках уклав співпрацю з виробником Sadolin, і спільно з ним зайнявся виробництвом лакофарбової продукції побутового призначення. У середині 80-х компанія повністю самостійно почала виробництво лакофарбової продукції під брендом Belinka, на основі власних досягнень і напрацювань в області лакофарбових матеріалів. В даний момент є найбільшим виробником засобів комплексного захисту і декоративного оздоблення деревини, в який входять п'ять підприємств. Концерн спеціалізується на виробництві і продажі високоякісних складів для захисно-декоративної обробки деревини, таких як: антисептики для деревагрунтовки для дерева, фарби для дерева лазурі для дерева масла для дерева шпаклівки для дерева яхтные лаки і інші популярні лакофарбові склади.

Деревозахисні продукти бренду Belinka завоювали довіру споживачів як дійсно ефективні, якісні і при цьому доступні за ціною. Виробник намагається повністю відмовитися від складів на органічних розчинниках, поступово, в нових лінійках, випускаючи продукти на біоцидній основі, безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища. Адже турбота про навколишнє середовище, сталий розвиток і соціальна відповідальність - принципи, яких дотримується компанія у всіх процесах своєї діяльності.

На сайті belinka.com.ua ви завжди можете знайти популярні продукти виробника для захисно-декоративної обробки деревини за найвигіднішою ціною в Україні!

Вгору