Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0

Антисептики для бань і саун

деревина лазні оброблена антисептиком

Про антисептики для лазень та саун

Препарати представлені в даній категорії допоможуть вам обробити деревину, призначену для лазні або сауни, захистити її від підвищеної вологості, частих та різких перепадів температур. Антисептики для лазні є екологічно безпечними для людини, тому їх можна сміливо використовувати для обробки лежаків та полиць, не боячись завдати шкоди здоров'ю людини. 

Якщо ви при будівництві лазні (сауни) не скористалися просоченнями для лазні і процеси руйнування та пошкодження деревини вже почалися, то дані просочення допоможуть зупинити дію цвілі (цвілевих грибків) або дереворуйнівних комах і захистити на тривалий термін.

Антисептики для лазень і саун дозволяють проводити подальшу обробку деревини лакофарбовими матеріалами, такими як лак для лазень та саун або спеціальне масло для лазні

Особливості застосування антисептиків

Через досить непрості експлуатаційні умови, в яких застосовується антисептик для лазень і саун, його склад дозволяє зберегти деревину і від перепадів температур, і від підвищеної вологості. Але при цьому ці продукти абсолютно безпечні для людей і можуть застосовуватися як для обробки стін і стель, так і для просочування стелажів та інших дерев'яних меблів.

Антисептики для лазні та сауни мають комплексну дію:

  • запобігання появі та розмноженню пліснявих та грибкових бактерій;
  • захист від комах-шкідників;
  • усунення посиніння та почорніння деревини.

Слід пам'ятати, що навіть при всіх позитивних властивостях цих складів вони не зможуть повернути поверхням первісний вигляд, якщо поразка вже виникла, тому краще використовувати просочення деревини в лазнях на початковому етапі. Якщо ж ви все ж таки хочете відновити непривабливі ділянки, скористайтеся очисником деревини.

Види антисептиків для сауни

  • водорозчинні – мають дуже обмежену дію, оскільки можуть застосовуватися лише на поверхнях, що не контактують з вологою, деякі породи деревини від нанесення таких антисептиків можуть деформуватися
  • комбіновані – поєднують протимікробну та вогнезахисну дію, але для вогнезахисту є обмеження за температурою, оскільки при підвищенні до 110 градусів Цельсія верхній шар починає утворювати коаксіальний чорний шар;
  • масляні – мають відмінні водовідштовхувальні властивості, але легко спалахують, а зовнішній вигляд дерева може змінюватися під їх впливом;
  • органічні антисептики для сауни – можуть бути використані як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, поверхня після покриття цими антисептиками набуває гідрофобних та адгезійних властивостей.

Вибір того чи іншого виду має ґрунтуватися на конкретних експлуатаційних потребах поверхонь. Не слід забувати і про безпеку застосування продуктів для людей. Будь-які різновиди антисептиків можна вибрати та придбати у розділі нашого каталогу компанії Belinka.

Немає товарів

Вгору